Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
İstenilen ülçülerde üretim yapıyor musunuz?
Evet 1 ton ve üzeri siparişlerde istenilen ebat ve ölçülerde üretim yapıyoruz.
Renk Seçimi Yapabiliyormuyuz
Standart renklerin haricinde 1 ton ve üzeri siparişlerinizde renk seçimi yapabilirsiniz
Nerelerde Kullanabiliriz
1- İnşaat sektörü ( Çatı ve cephe kaplamalarında, kapı giriş saçaklarında, seraların cephe ve çatı kısımlarında kullanılır. Ayrıca binalardaki teras ve verandanın tavan kısmında pratik ve ekonomik çözümler üretmektedir. ) 2- Otopark ve otobüs durakları 3- Merdiven ve balkon korkulukları 4- Reklam panoları 5- Yüzme havuzlarının aydınlık olabilmesi ve ısı kaybının olmaması için kullanılmaktadır. 6- Futbol sahalarındaki soyunma odalarından sahaya bağlanan tünellerde 7- Yaya üst geçitlerinde ( şeffaf polikarbon levhaları ) 8- Uçak ve havacılık bileşenlerinde 9- Elektronik parça üretimlerinde 10- Makine muhafazalarında 11- Gözlük camlarında 12- Tıbbi cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Ne Gibi Kullanım Avantajları Sağlar
​​​​​​​Plastik kökenli bir yapıya sahip olsa da plastikten farklı bir konuma sahiptir. Çok dayanıklı olması nedeniyle ağırlık kaldırması gereken yerlerde tercih edilmektedir. Plastik kökenli olması nedeniyle hafif yapısı ve kolay şekil verilebilmesi en büyük avantajlarından birisidir. Yüksek ışık geçirebilme özelliği nedeniyle izole işleminde çok tercih edilen bir malzemedir. Ses yalıtımı özelliğinden ötürü inşaat sektörünün pek çok alanında kullanılır. Düşük maliyeti ile fiyat olarak cazip olan bu ürün mimari sektörlerde çok aranan bir üründür. Kullanım açısından kolaylığı nedeniyle tercih sebebidir.
Teknik Özelllikleri Nelerdir
Yaşam kalitesini ve dünya genelinde kullanıcı ve tüketicilerin güvenliğini ve rahatlığını sağlar. Tekrarlayan erime ve soğutma noktaları arasında ki minimum bozulma UV filtreleme Parlama azaltma Çizilmeye karşı dayanıklı bir koruma tabakası ile kaplanma Kolay temizlenme ve şeffaflık Yüksek performanslı ürünlerin sofistike şekil ve ebatlarda üretiminin mümkün kılınması gibi pek çok özelliğe sahiptir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 05425416614